dnes je pondělí 24. 02. 2020        
stav ubytování: na dotaz       

               


Rezervace ubytování – Bohunka Čenkovicedotazy a rezervace:

Petra Stránská
telefon: 723 685 390


PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ V CELÉ CHATĚ.


....................................................................................................................................................... STORNO PODMÍNKY platné od 1.1.2017


Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době dříve než do 30 dnů (včetně) před datem nástupu uvedeným v objednávce , činí stornovací poplatek částku ve výši 20% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušeni objednávky pobytu v době od 14 do 30 dnů (včetně) před datem nástupu uvedeným v objednávce činí stornovací poplatek částku ve výši 60% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době od 13 dnů před datem nástupu uvedeným v objednávce do dne nástupu (včetně), resp. nedojde-li k nástupu v tento den vůbec, činí stornovací poplatek částku ve výši 100% z celkové ceny pobytu.

Storno poplatek nebude účtován v případě, že pobyt bude zrušen ze strany ubytovatele. Ubytovatel si vyhrazuje právo zrušit pobyt ze závažných technických důvodů. Veškeré uhrazené zálohy a platby budou navráceny objednavateli.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu, nevzniká ubytovateli povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část.

Pokud dojde ke splnění podmínek pro vráceni již zaplacené zálohy (resp. její poměrné části) ubytovatel ji vrátí způsobem, jenž určí objednavatel a to do 30 ti dnů.

Uhrazením zálohy nebo celé platby se klient zavazuje akceptovat ceník a storno podmínky.Chata

Okolí

Rezervace

Ceník

Kontakt


      Ubytování Čenkovice

      Chata Bohunka
      Čenkovice č. e. 24
      Petra Stránská
      telefon: +420 723 685 390
      petra.lubor@seznam.cz
      www.cenkovice-ubytovani.cz


           :: titulní strana :: ubytování Chata Bohunka :: okolí :: rezervace :: ceník :: kontakt             www.trestsatnet.cz

© Ubytování Čenkovice – Chata Bohunka      
Úprava 2012 František Pavlát     
TOPlist